0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
David Vrabec
۳
۲
Stefan Samko
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۰۳:۳۰
Tibor Batthyany
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۲:۳۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Jan Berger
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Louda
۰
۰
Milan Klement
inprogress
۰۴:۳۰
Ondrej Adam
۳
۲
Martin Jirasek
Finished
۰۰:۰۰
Stefan Samko
۰
۳
Milan Smesny
Finished
۰۰:۰۰
Ludek Vtelensky
۳
۱
Matej Drechsler
Finished
۰۰:۰۰
Milan Smesny
۰
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۰:۳۰
Jan Dzida
۳
۲
Miroslav Janca
Finished
۰۱:۰۰
Radim Pokorny
۰
۳
Ondrej Adam
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Tuma
۳
۱
Ludek Vtelensky
Finished
۰۱:۰۰
Matej Drechsler
۲
۳
Ludek Vtelensky
Finished
۰۱:۳۰
David Vrabec
۳
۲
Miroslav Barta
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Janca
۰
۳
Rostislav Niezgoda
Finished
۰۰:۰۰
Martin Jirasek
۰
۳
Filip Picka
Finished
۰۰:۳۰
Rostislav Niezgoda
۳
۲
Martin Biolek
Finished
۰۰:۳۰
Matej Drechsler
-
-
Tomas Andrle
Finished
۰۰:۳۰
Milan Smesny
۳
۰
Stefan Samko
Finished
۰۱:۳۰
Radim Pokorny
۳
۰
Martin Jirasek
Finished
۰۱:۳۰
Martin Biolek
۱
۳
Miroslav Janca
Finished
۰۱:۳۰
Rostislav Niezgoda
۳
۲
Jan Dzida
Finished
۰۲:۰۰
Daniel Tuma
۳
۰
Tomas Andrle
Finished
۰۲:۰۰
Filip Picka
۳
۱
Ondrej Adam
Finished
۰۲:۰۰
Jan Berger
۳
۲
Kamil Novak
Finished
۰۳:۰۰
Milan Kolar
-
-
Vlastimil Pecka
inprogress
۰۳:۳۰
Tibor Batthyany
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۰۴:۰۰
Tibor Batthyany
-
-
Alesh Bayer
inprogress
۰۴:۰۰
Vlastimil Pecka
۰
۰
Kamil Novak
inprogress
۰۴:۳۰
Milan Kolar
-
-
Jan Berger
inprogress
۰۵:۰۰
  World TT-CUP
Vitalii Klimov
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۱:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Roman Vashchuk
Finished
۰۰:۲۵
Vitalii Klimov
۳
۰
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۰۲:۲۵
Vitalii Klimov
۳
۱
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۲:۵۵
Zbynek Vyskocil
۱
۳
Martin Boltik
Finished
۰۰:۲۰
Zdenek Dusek
۲
۳
Christian Kratochvil
Finished
۰۰:۵۰
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۰:۵۵
Zbynek Vyskocil
۳
۲
Zdenek Dusek
Finished
۰۱:۲۰
Christian Kratochvil
۳
۲
Martin Boltik
Finished
۰۲:۲۰
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۲۵
Vitalii Klimov
۱
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۰
۱
Andrey Kaptanovsky
inprogress
۰۴:۲۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۰:۰۰
Igor Akimov
-
-
Dmitry Yurkov
inprogress
۰۰:۰۰
Vitaliy Solovey
-
-
Dmitry Yurkov
inprogress
۰۰:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Maxim Butkov
Finished
۰۱:۳۰
Vitaliy Solovey
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۱:۳۰
Maxim Butkov
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۲:۰۰
Ruslan Onischenko
۳
۰
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۰
۰
Vitaliy Solovey
inprogress
۰۴:۳۰
  Belarus Liga Pro
Vladimir Murashko
۳
۱
Vadim Nekhvedovich
Finished
۰۰:۰۰
  Europe TT Elite Series
Przemyslaw Korzec
۱
۳
Michal Minda
Finished
۰۰:۱۵
Dawid Kotwica
۳
۰
Michal Skorski
Finished
۰۰:۴۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۱:۴۵
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Sebastian Bak
Finished
۰۲:۰۰
Wojciech Gluszek
۱
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۲:۱۵
Igor Misztal
۳
۱
Szymon Marciniak
Finished
۰۲:۳۵
Piotr Ostachowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۳:۱۵
Mikolaj Szalinski
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Sebastian Bak
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Twardowski
۰
۲
Matkowski Jakub
inprogress
۰۴:۱۵
  Russia Liga Pro
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۰۰
Roman Astreev
۲
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۱:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Emec
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۴۵
Vasily Shirshov
۱
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۴۵
Anton Gerasimov
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۱۵
Vladimir Staroverov
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۲:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۴۵
Roman Astreev
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Pandur
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Anton Gerasimov
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۰
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۳:۴۵
Nikita Sadovskiy
۳
۰
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۴۵
Andrey Prokhorov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۰۰
Vasiliy Rudenko
۱
۲
Roman Astreev
inprogress
۰۴:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۴:۱۵
Alexey Vlasov
-
-
Oleg Kutuzov
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۱:۳۰
Davit Mirzoyan
۳
۱
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Armen Darbinyan
Finished
۰۳:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید